بسم الله الرحمن الرحیم
امروز : دوشنبه, 29 آبان 1396

مقاله ها

بهره برداری از طرح بازسازی بلوک زنان بیمارستان شهید کامیاب مشهد

با حضور رییس و قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، طرح بازسازی بلوک زنان بیمارستان امدادی شهید کامیاب به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، رییس بیمارستان شهید کامیاب در حاشیه بهره برداری از این طرح اظهار داشت: این بخش در مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع و با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان و در قالب ۱۰۰ تخت بستری بر اساس آخرین استانداردهای ساخت فضای درمانی، بازسازی شده است.

دکتر بیرجندی نژاد با اشاره به اینکه این طرح در قالب ارتقاء هتلینگ برنامه تحول نظام سلامت به اجرا در آمده است خاطر نشان کرد: در بهسازی و بازسازی این بخش از طرح سقف بام نیز استفاده شده است تا بیمارانی که برای مدت طولانی بستری هستند بتوانند از فضای سبز واقع در پشت بام این مرکز نیز استفاده کنند.

وی به دیگر طرح های در حال اجرای این مرکز اشاره کرد و اظهار داشت: ساخت اورژانس مرکزی بیمارستان شهید کامیاب در زمینی به مساحت چهار هزار و ۶۰۰ متر مربع از جمله طرح های مهم این مرکز است که در حال حاضر با پیشرفت ۴۰ درصد در حال اجراست.

رییس بیمارستان شهید کامیاب با اشاره به اینکه اورژانس مرکزی سوانح این مرکز به منظور ارائه خدمات تخصصی به مراجعین تروما با هزینه ای بیش از  ۹۰ میلیارد ریال در حال اجراست گفت: پیش بینی می شود تا سال آینده این طرح افتتاح شود که با بهره برداری از آن امکان ارائه خدمات تخصصی به بیماران اورژانسی سوانح در شرق کشور فراهم می شود.

دکتر بیرجندی نژاد بهسازی و بازسازی بخش اعصاب مردان را از دیگر طرح هایی برشمرد که کار اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی محفوظ مي باشد.

طراحي و اجرا توسط سروش مهر رضوان