بسم الله الرحمن الرحیم
امروز : پنج شنبه, 07 اسفند 1399

سومین جلسه دو ماهیانه(ماههای زوج سال)گروه کوهنوردی سازمان نظام پزشکی مشهد

بنام خالق زیباییها

صعود زیباست,سرشار از شگفتی ها و عجایب.صعود سفر به اوج,صعود ورود به دنیای اسرارآمیز ناشناخته ها,صعود ابزاری برای افشای وضعیت ثبوتی و مقایسه آن با وضعیت ثباتی انسان,صعود مخملی برای تعالی و تا نزول جسم و روح,صعود فرصتی برای ماندگاری در تاریخ بطور شایسته و حتی ناشایست,صعود مقابله با خطر مبارزه با حوادث و شاید مباحثه با طبیهت,صعود همسایگی با آسمان,صعود همنشینی با افتخارات ملی و بین المللی.

پس از خوش آمدگویی به همنوردان شرکت کننده در جلسه و نشان دادن عکسهای انتخابی تمامی برنامه های اجرا شده از آغاز فعالیت گروه کوهنوردی سازمان نظام پزشکی مشهد,مطالب ذیل توسط خانم دکتر تقوی بیان شد:

  1. درخواست حضور پررنگ تر اساتید پیشکسوت کوهنورد در برنامه ها.
  2. ارائه برنامه سه ماهه دوم 92 که در جلسه هفته قبل توسط همنوردان(آقایان:دکتر ذبیحی,دکتر رضایی,دکتر مرادیان,دکتر اخوان,دکتر سازگار و خانم دکتر تقوی)آماده شد.
  3. استفاده از هواپیما,بهترین راه رسیدن جهت اجرای هر چه مفیدتر برنامه های با مسافت زیاد(حفظ انرژی و سلامتی,استفاده بهینه از زمان)
  4. پیگیری جهت برگزاری کلاسهای کارآموزی کوهپیمایی(3روز:یک روز تئوری و 2روز عملی در منطقه ).سپس توسط آقای دکتر بهتاش پدرام راد(ارولوژیست)مطالبی در ارتباط با آمادگی قبل,حین و بعد از اجرای هر چه بهتر برنامه های کوهنوردی ارائه شد,بعد از آن آقای دکتر محمدرضا ذبیحی(جراح عمومی)توضیحاتی در باره صعود قله سبلان در تعطیلات عید فطر بیان نمودند.

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی محفوظ مي باشد.

طراحي و اجرا توسط سروش مهر رضوان