بسم الله الرحمن الرحیم
امروز : دوشنبه, 05 آبان 1399

همرکاب با جامعه‌ای سالم

سازمان نظام پزشکي مشهد، جامعه پزشکي مشهد را به "همرکابي با جامعه سالم، آشتي با طبيعت و آسماني آبي" فرا مي‌خواند. بي گمان به عنوان جامعه اي فرهيخته و پيشگام در فرهنگ سازي اين‌بار نيز همرکاب باهم به ترويج فرهنگ دوچرخه سواري و اهميت اين امر در کاهش مشکلات و معضلات زيست محيطي خواهيم پرداخت.
 آشتي با طبيعت فرهنگ زيستن و همزيستي است که ” آشتي و دوستي ” را با ابراز محبت در ميان انسانها جلوه مي دهد و خنده ها را بر جمال انساني نمايان مي کند. بي ترديد ديگربار سلامت جسم و روان و پايداري محيط زيست از همان تحرک و رکابهاي سبز شما به وجود مي آيد. به اميد "ميراثي سبز و آبي براي نسل آينده" جمعه 10 اسفندماه ساعت 6:45 صبح ميزبان حضور گرم، سبز و پرانرژي شما همکاران عزيز به اتفاق خانواده هاي گرامي تان در برنامه رکاب زني اعضاي سازمان نظام پزشکي مشهد براي داشتن شهري سبز و آسمان آبي با هوايي پاک با حضور رياست سازمان خواهيم بود.

زمان: جمعه 10 اسفند ماه
ساعت : 6:45 صبح
مکان: حامد جنوبي11، سازمان نظام پزشکي مشهد، درب اصلي سازمان (روبروي پارک جامي)
مسير: ميدان آزادي تا ابتداي جاده طرقبه و صرف صبحانه به ميزباني سازمان نظام پزشکي مشهد

وسايل مورد نياز: کلاه ايمني (اجباري)، بيمه ورزشي سال 1397 (اجباري)، دستکش دوچرخه سواري (اختياري)، عينک و لباس مناسب

نکته:
بعد از صبحانه گروه 1 ادامه رکابزني تا جاغرق
گروه 2 برگشت تا ميدان آزادي

 لطفاً همکاران عزيز حضور قطعي خود را همراه با ارسال کارت نظام و بيمه ورزشي تا ساعت 24 روز چهارشنبه 8 اسفندماه و از طريق پيامک و يا تلگرام به مربي و سرپرست برنامه:سرکارخانم دکتر اکرم السادات سادات تقوي (09151119630) اعلام نمايند. منتظر حضور گرم، سبز و پرانرژي شما همکاران عزيز به اتفاق خانواده هاي گرامي تان هستيم.

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی محفوظ مي باشد.

طراحي و اجرا توسط سروش مهر رضوان